^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Internet od 300,- Kč/měsíc vč. DPH

Internetová televize se zpětným přehráváním

Kamerové a zabezpečovací systémy

Rychlý a spolehlivý servis

HOT-LINE - 721 627 541, 739 011 982

Vážení zákazníci, 

ve službě SledováníTV dochází od dnešního dne k významným změnám. Po dlouhých jednáních se společností CET21 došlo konečně ke vzájemné dohodě o možnostech přijímání kanálů skupiny Nova. Nyní je tedy možné opět přijímat programy skupiny Nova (Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka, Smíchov) nejen na Smart televizorech a set-top boxech, ale také na přenosných zařízeních (noteboocích, chytrých telefonech, tabletech), kde tyto programy chyběly. Informace vyšla např i v tomto článku.

Tímto se rozšířila námi poskytovaná základní nabídka na téměř 60 TV programů. Možnost zpětného přehrávání se zvyšuje ze stávajících 30-ti na 50 hodin. Rovněž prostor pro Vaše nahrávky se zvýšil ze 40-ti na 50 hodin. Zpětné přehrávání programové skupiny Nova bude možné stejně jako u Primy až 7 dní zpátky, ale tato služba již není v základním balíčku. Dále do programového balíčku Sport byly zařazeny kanály Nova Sport a Nova Sport 2.

Co tato změna přinese našim zákazníkům? Přestože dohoda s CET21 znamená významné zvýšení ceny za poskytovaní IPTV, nechceme jít cestou zdražování, ale naopak chceme oproti konkurenci zachovat vysoký standard poskytovaných služeb. V ceně internetu proto zůstává základní balíček, nyní rozšířený o programy Novy a s prodloužením zpětného přehrávání ze 30 na 50 hodin u vybraných programů a nahrávky 50 hodin, nadále zdarma.

Balíček P+ je nyní nahrazen balíčkem NP+, který obsahuje možnost zpětného přehrávání 7 dní nejen u kanálů Primy, ale i u kanálů Novy a to nejen v naší síti, ale kdekoliv v ČR a na jakémkoliv zařízení. Cena tohoto balíčku je stanovena na 40,-Kč za měsíc z důvodu jíž zmíněného zdražení ze strany CET21. Stávající zákazníci s balíčkem P+ mají nyní aktivní balíček NP+ do konce měsíce června za stávají cenu 20,- Kč. Ohledně dalšího využívání balíčku NP+ je budeme v nejbližší době kontaktovat.

Věříme, že Vás tyto informace potěšily. V případě, že se Vám změny v programové nabídce dosud neprojevily, restartuje prosím aplikací SledováníTV nebo proveďte odhlášení a znovu přihlášení k Vašemu účtu SledováníTV, popřípadě nás kontaktujte.

 

Tým Lentus Trading